زمان برگزاري همايش اخلاق و رسانه تغيير كرد

 • به گزارش ستاد خبري دبيرخانه همايش اخلاق و رسانه، زمان برگزاري همايش علمي پژوهشي "اخلاق و رسانه" كه بنا بود در تاريخ هفتم و هشتم آذرسال جاري برگزار شود تغيير كرد.
  حجت الاسلام سلمان رضواني، رييس دبيرخانه همايش، با اعلام اين خبر گفت: شوراي سياست‌گذاري همايش به منظور ايجاد مهلت لازم براي پژوهشگران رسانه اي و ارزيابي دقيق مقالات، زمان برگزاري اين همايش را به 21و22 آذر ماه تغيير داد.
  رييس دبيرخانه همايش اخلاق و رسانه با اشاره به استقبال گسترده اساتيد و پژوهشگران و ارسال تعداد قابل توجهي از مقالات علمي پژوهشي به دبيرخانه اين همايش بيان داشت: پيش بيني ما اين است كه همزمان با آغاز سال تحصيلي و بازگشايي دانشگاه ها و مراكز علمي پژوهشي، شاهد افزايش تعداد مقالات علمي در موضوعات همايش خواهيم بود.
  وي افزود: برنامه افتتاحيه اين همايش ملي 21 آذرماه در سالن مركز همايش هاي سازمان صدا وسيما در تهران و اختتاميه آن در تاريخ 22 آذر سال جاري در قم برگزار مي شود.
  حجت الاسلام سلمان رضواني ابراز داشت: ارائه مقالات برتر و نشست هاي تخصصي با حضور اساتيد و پژوهشگران برجسته حوزه و دانشگاه و مديران سازمان صداوسيما از برنامه هاي اين رويداد عملي به شمار مي آيد.
  وي با دعوت از پژوهشگران حوزه دين و رسانه براي حضور علمي در اين همايش علمي پژوهشي بيان داشت: علاقه-مندان براي حضور در اين  همايش مي‌بايست چكيده‌هاي خود را تا هفتم مهرماه و اصل مقالات را تا تاريخ 30مهرماه به دبيرخانه همايش به نشانيscem@irc.ir ارسال نمايند.
  .


  اخبار