كارگروه علمي حوزه و صدا و سيما تشكيل شود/ جنگ امروز، جنگ فرهنگ و اديان است.
 • مديركل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه ملي با مدير حوزه‌هاي علميه خراسان ديدار و گفت‌وگو كرد.
  به گزارش روابط عمومي اداره كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه دكتر ظريفيان در ديدار با آيت الله مصباح عاملي،‌مدير حوزه‌هاي علميه خراسان با معرفي اداره كل پژوهش‌هاي اسلامي رسانه، هويت اين مجموعه رسانه‌اي را حوزوي و داراي دو بازوي پژوهش و توليد رسانه‌اي عنوان كرد و افزود: اين اداره كل با دو دفتر پژوهش‌هاي بنيادي و دفتر پژوهش‌هاي كاربردي و هفت گروه پژوهشي و بيش از سي و پنج پژوهشگر حوزوي و دانشگاهي يگانه مركز پژوهشي در حوزه دين و رسانه است.
   وي با اشاره به موفقيت‌هاي نمايندگي اين اداره كل در خراسان گفت: برگزاري نشست‌ها و دوره‌هاي دين و رسانه،
  رسانه پژوهشي و سواد رسانه‌اي و ايجاد بسترهاي مناسب براي برنامه‌سازي و توليد رسانه‌اي مبتني بر محتواي غني ديني و توليد آثار فاخر در حوزه انديشمندان حوزوي از مهمترين دستاوردهاي اين دفتر در خراسان است.
  در ادامه اين نشست، آيت الله مصباح عاملي بزرگترين جنگ امروز را جنگ رسانه‌ها در حوزه دين و اخلاق دانست و بر نقش همبستگي حوزه و رسانه در مواجهه مؤثر با دشمن‌هاي نظام سلطه تأكيد كرد.
  وي افزود: فضاي مجازي يك فرصت بي‌نظير براي ترويج معاررف اسلامي و اخلاق فاضله است كه همگرايي حوزه‌هاي علميه خراسان با نهاد رسانه به ويژه نمايندگي آن اداره كل در اين استان مي‌تواند اميدآفرين و الهام بخش باشد.
  مدير حوزه‌هاي علميه خراسان با اشاره به شناخت و نگرش رهبر معظم انقلاب اسلامي به حوزه‌هاي علميه خراسان آمادگي آن حوزه براي همكاري‌هاي گسترده با اداره كل را اعلام كرد.
  در پايان مقرر شد مفاد همكاري‌هاي دو جانبه دو مجموعه در قالب تفاهم‌نامه‌هاي تنظيم و به زودي به امضاي طرفين برسد.

  اخبار